شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح لغایت 7 بعد از ظهر
  • با ما تماس بگیرید

    069 2114 0933

  • آدرس ما :

    شهرک گلستان ، خیابان کوهک ، نبش نسیم ششم

  • تماس با ما
 تعمیرگاه هیوندای | تعمیرات هیوندای ولستر

تعمیرگاه هیوندای | تعمیرات هیوندای ولستر

در مرکز تعمیرات تخصصی شماره یک (تعمیرگاه مجاز هیوندا در غرب تهران) ، خدمات متنوعی را ارائه می کنیم. یکی از این خدمات تعمیرات هیوندای ولستر ، سرویس دوره ای هیوندا و تعمیرات انواع خودرو های هیوندا می باشد که در این مطلب قصد معرفی خدماتمان در زمینه تعمیرات هیوندای ولستر و همچنین معرفی این کوچولوی جذاب هیوندا را داریم ، با ما همراه باشید:

قبل از شروع به بررسی این خودرو معرفی خدماتمان در زمینه تعمیرات هیوندای ولستر ، به اطلاع میرسانیم که جهت رزرو وقت برای تعمیرات انواع خودرو هیوندا ، کیا و تویوتا و همچنین جهت مراجعه به مرکز تعمیرات تخصصی شماره ۱ ، می توانید با شماره های زیر تماس و یا به آدرس ما مراجعه کنید :

آدرس تعمیرگاه مجاز هیوندا در غرب تهران : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، خیابان کوهک ، نبش نسیم ششم.

تلفن تماس :  ۸۲۷۶  ۰۸۲  ۰۹۱۹     و    ۴۰۶۹  ۲۱۱  ۰۹۳۳

معرفی هیوندای ولستر

هنگامی که در سال 2011 از این مدل رونمایی شد، چیزی که از همه بیشتر موجب جلب توجه شده بود طراحی غیر متقارن این خودرو بود که با قرار دادن دو درب در سمت راست یااصطلاحا شاگرد و یک درب در سمت چپ نظر خیلی ها را به خود جلب کرد. شاید این امر به نظر خیلی ها عجیب به نظر برسد اما وقتی که منطق پشت این طراحی را متوجه شوید نه تنها دیگر عجیب نیست بلکه به نظرتان ایده ای هوشمندانه خواهد آمد.

تعمیرات هیوندای ولستر

دلیل این طراحی این است که به دلیل وجود درب تنها در سمت شاگرد، سرنشینان عقب که بیشتر کودکان خواهند بود همواره به ناچار از سمت پیاده رو پیاده خواهند شد و درب آنها رو به خیابان باز نمی شود تا از حوادث ناشی از بی حواسی و عجله سرنشینان به هنگام پیاده شدن جلوگیری شود.

*جهت مراجعه به تعمیرات هیوندای ولستر ، اینجا را کلیک کنید 

تعمیرگاه هیوندا در غرب تهران

همه چیز درباره ظاهر این خودرو

طراحی خشن جلو و فرم تخم مرغی بدنه ولستر به گونه ای است که افراد زیادی را مجذوب خود می کند و می توانید اطمینان داشته باشید که هنگامی که سوار این خودرو می شوید دیده خواهید شد به خصوص که خوشبختانه عرضه این خودرو هم از سوی کارخانه سازنده و هم از سوی وارد کنندگان در رنگهای متنوع زرد، سبز، آبی، قرمز و … کمک زیادی به خاص بودن این خودرو به خصوص به هنگام گذر در خیابان های مملو از خودروهای سیاه و سفید می کند.

تلاش هیوندا برای القای هیجان در طراحی این ماشین تا حدی بوده که بعضی جاها به قیمت قربانی شدن کارایی این خودرو تمام شده است. به گونه ای که هر چند این خودرو مدعی است 4 نفره است اما در عمل در عقب، سقف قوس دار خودرو تنها برای دو کودک یا دو بزرگسال کوتاه قد جای دارد و با توجه به این که جای لیوانی ها بدون داشتن درب پوشاننده میان دو صندلی عقب قرار گرفته حتی فکر جای دادن 3 کودک در عقب خودرو را باید از سر بیرون کنید.

تعمیرگاه هیوندا در غرب تهران

هرچند همین قوس موجب شده تا طبق آزمایشاتی که در تونل باد انجام شده از بیشترین درجات آیرودینامیکی برخوردار باشد تا مصرف بنزین به میزان قابل توجهی کاهش داشته باشد.

*جهت مراجعه به تعمیرات هیوندای ولستر ، اینجا را کلیک کنید 

شرکت هیوندای علاقه بسیاری دارد که به خودروهای خود جنسیت ببخشد و همان طور که پیشتر هم در شیوه بازاریابی خود خودروی سوناتا را نسخه ای زنانه از آزرا معرفی می کرد این بار هم این خودرو را کاملاً دخترانه معرفی می کند و جنسیس کوپه را بیشتر مناسب آقایان می داند.
شاید تنها ایرادی که بتوان به طراحی بیرونی ولستر گرفت به چراغ های عقب این خودرو بازگردد که کمی غیر همگون به نظر می رسد. در عوض خروجی دوتایی اگزوز که با پوششی از کروم پوشیده شده و با ابعادی بزرگ در میانه سپر عقب قرار گرفته نمایی جالب و اسپرت به عقب خودرو داده است. سایر عناصر طراحی این خودرو همگون و جالب طراحی شده است به گونه ای که کمتر کسی از آن می تواند ایراد بزرگی بگیرد به شرطی که با کلیت این سبک طراحی مشکلی نداشته باشد.

تعمیرگاه هیوندا در غرب تهران

طراحی داخلی ؛ کمی قدیمی

به هنگامی که داخل آن می نشینید احساس تنگی می کنید و حس می کنید که داخل اتاق نسبت به جثه خودرو خیلی کوچک است. صندوق خودرو اما به نسبت حجم خوبی دارد که به گونه ای که در حالتی که صندلی ها خوابیده است حجمی معادل 435 لیتر دارد و با ایستاده شدن صندلی ها این حجم به 320 لیتر کاهش می یابد که برای مقایسه پژو 206 حجمی معادل 245 لیتر دارد و بی ام و528i در حدود 400 لیتر فضا در اختیار بارهای شما قرار می دهد.

*جهت مراجعه به تعمیرات هیوندای ولستر ، اینجا را کلیک کنید 

هرچند این حجم صندوق ولستر به بهای محدودیت زیاد در جای پای سرنشینان عقب در اختیارتان قرار می گیرد و همچنین فرم خمیده سقف و ارتفاع کم آن تا کف صندوق مانع از جایگیری چمدان ها به صورت عمودی شده و عملاً فضای مرده زیادی در هنگام بارگیری به جا می ماند. هر چند کارخانه سازنده سعی کرده تا با انتخاب تایرهای این خودرو از نوع ضد پنچری، با بی نیاز شدن خودرو به لاستیک زاپاس فضای بیشتری از نظر ارتفاع در اختیار صندوق عقب قرار گیرد. بد نیست بدانید فضای بار توسان 877 لیتر است.

تعمیرات هیوندای ولستر

اما کمی جای پا و کوچکی صندلی ها تنها مشقت هایی نیست که سرنشینان عقب مجبور به تحمل آن هستند بلکه با توجه به مجهز بودن این خودرو به سقف پانورامیک و قوس خاص سقف آن، قسمت زیادی از سقف بالای سر سرنشینان فاقد هرگونه پوشش داخلی است و به هنگام رانندگی در یک روز آفتابی درخشش خورشید مستقیماً روی سر سرنشینان خواهد بود.

*جهت مراجعه به تعمیرات هیوندای ولستر ، اینجا را کلیک کنید 

پیشرانه ؛ ضعیف

قلب تپنده این مدل توانایی تولید 140 اسب بخار را دارد که بدنه 1280 کیلویی آن را در عرض 10.3 ثانیه از مرز 100 کیلومتر در ساعت می گذراند و تا 195 کیلومتر در ساعت پیش می برد. هر چند در شرایط عادی و نه کاملاً استاندارد ما به زحمت به عددی کمتر از 11 می رسید.

تعمیرات هیوندای ولستر

مصرف ترکیبی 6.4 لیتر در 100 کیلومتر و 8 لیتر در شهر در کنار مخزن بنزین 50 لیتری آن این نوید را می دهد که دقایق کمتری از عمرتان را در صف بنزین سپری خواهید کرد و با توجه به این که میتسوبیشی و فولکس واگن در ساخت این خودرو نقشی نداشته می توان با اطمینان خاطر به این اعداد اعلام شده اعتماد کرد.

 

*جهت مراجعه به تعمیرات هیوندای ولستر ، اینجا را کلیک کنید 

معرفی تعمیرگاه مجاز هیوندا در غرب تهران :

تعمیرگاه تویوتا در غرب تهران

مرکز تعمیرات تخصصی شماره ۱ هیوندا که با بهترین مکانیک ها در غرب تهران ، به تعمیرات تخصصی انواع ماشین های کیا ، تویوتا ، هیوندا و … :

با قیمت ارزان و مناسب و با استفاده از قطعات اصل می پردازد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا تعمیرات سراتو ، سورنتو ، اسپورتیج ، ریو  و … با ما از طریق شماره ها و آدرس زیر در ارتباط باشید :

آدرس تعمیرگاه مجاز هیوندا در غرب تهران : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، خیابان کوهک ، نبش نسیم ششم.

تلفن تماس :  ۸۲۷۶  ۰۸۲  ۰۹۱۹     و    ۴۰۶۹  ۲۱۱ ۰۹۳۳

پاسخ دهید

جهت رزرو نوبت برای تعمیرات خودرو در مرکز تعمیرات تخصصی شماره یک روی عکس زیر کلیک کنید